Home    Pobierz za darmo Przewodnik Studenta Erasmusa w Kordobie

Wyjeżdzasz na Erasmusa do Kordoby? Nie mogłeś wybrać lepiej, to miasto pozwoli Ci przeżyć Twój rok bardzo intensywnie, z wszystkimi udogodnieniami, które oferuje Ci życie w małym mieście z idealną pogodą i tak dobrze usytuowanym, że jest prawie niemożliwym aby nie podróżować.

Już wiesz, że Kordoba jest bardzo komfortowym miastem z przemiłymi ludźmi, ale każda osoba, która rozpocznie przygodę taką jak Ty ma wątpliwości, tremę i być może trochę paniki, nie wiedząc co ją czeka na miejscu… skończyło się! Ściągnij za darmo przewodnik Studenta Erasmusa w Kordobie po hiszpańsku lub jeśli preferujesz- po angielsku i odkryj wszystko co powinieneś wiedzieć o Kordobie: jak tu dojechać, gdzie zamieszkać przez pierwsze dni- gdzie i w jakiej dzielnicy, środowisko, imprezy i tak dalej. Dowiesz się wszystkiego co niezbędne aby rozpocząć Twego Erasmusa z jak najlepszym startem.

Mamy nadzieję, że z Tego skorzystasz i posłuży Ci to pomocą aby przeżyć jak najlepsze Erasmusowe doświadczenie!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zakwaterowania, nie wahaj się z nami skontaktować, pomożemy Ci z wszystkim czego potrzebujesz 😉

Erasmusie w Kordobie