Home    Przewodnik Studenta Erasmusa w Kordobie

Wybierasz się na Erasmusa do Kordoby? Nie mogłeś wybrać lepiej, to miasto pozwoli Ci przeżyć swój rok bardzo intensywnie. Mając wszystkie wygody życia w małym mieście o doskonałym klimacie i tak świetnej lokalizacji, nie sposób nie podróżować. Dziś przychodzimy pokazać Wam przewodnik studenta Erasmusa w Kordobie.

Wiesz, że Cordoba to bardzo wygodne miasto z uroczymi ludźmi. Jednak każdy rozpoczynający przygodę tak jak Ty ma wątpliwości, tremę, a może i lekką panikę, nie wiedząc co go tam czeka. To już koniec!

Ściągnij za darmo przewodnik Studenta Erasmusa w Kordobie po hiszpańsku lub jeśli preferujesz- po angielsku i odkryj wszystko co powinieneś wiedzieć o Kordobie: jak tu dojechać, gdzie zamieszkać przez pierwsze dni- gdzie i w jakiej dzielnicy, środowisko, imprezy i tak dalej. Dowiesz się wszystkiego co niezbędne aby rozpocząć Twego Erasmusa z jak najlepszym startem.

Mamy nadzieję, że z Tego skorzystasz i posłuży Ci to pomocą aby przeżyć jak najlepsze Erasmusowe doświadczenie!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zakwaterowania, nie wahaj się z nami skontaktować, pomożemy Ci z wszystkim czego potrzebujesz 😉

Erasmusie w Kordobie

Możesz też przeczytać nasz artykuł o tym, jak pobrać przewodnik turystyczny po Cordobie. A jeśli nadal potrzebujesz pokoju na swoje studia Erasmus w Kordobie, nie wahaj się odwiedzić INTERASMUNDO, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć idealny pokój.