Home    Karta Renfe dla studentów Erasmusa w Kordobie

Karta Renfe dla studentów Erasmusa w Kordobie

Uwaga: Ta informacja jest bardzo ważna, jeśli jesteś na Erasmusie! Przyda się na wszystkie podróże odbywane pociągiem w tym roku.

Jeśli masz pomiędzy 14 a 25 lat możesz zakupić nową Kartę +Renfe Joven 50.

Za jedyne 50 euro, ta karta pozwoli Ci przez okres jednego roku od daty zakupu na uzyskanie biletów hiszpańskiej kolei dużych prędkości AVE i na długodystansowych trasach krajowych z rabatem do 50% stawki podstawowej, bez ograniczeń klasowych, rodzaju pociągu, dnia tygodnia, itd. (zobacz zniżki tutaj)

karta-renfe-erasmus-kordobie

Korzyści z programu Renfe Tempo i Praktyczne Informacje

Ponadto, jeśli jeszcze nie należysz do programu Renfe Tempo, jako posiadacza Karty Młodzieżowej Renfe będziesz musiał automatycznie dołączyć do programu lojalnościowego + Renfe. Możesz otrzymać Punkty Renfe za zakup biletów na pociąg i za zdobyte punkty wykupić bilety kolejowe, noclegi w hotelu itp. Spójrz na numery telefonów, które mogą być przydatne podczas Twojego Erasmusa w Kordobie.

tarjeta joven renfe

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Renfe na numer 902 42 00 24.

UWAGA: Aby podróżować niezbędne jest ukazanie biletu i DOWODU OSOBISTEGO lub PASZPORTU w celu udowodnienia tożsamości pasażera, gdy wymagane to jest przez autoryzowany personel Renfe. I lepiej, jeśli macie przy sobie karta Renfe dla studentów Erasmusa w Kordobie. I pamiętaj, że jeśli potrzebujesz pokoju dla swojego Erasmusa w Cordobie, możesz odwiedzić nas w Interasmundo.