Home    Przewodnik turystyczny po Kordobie

Przewodnik turystyczny po Kordobie

Uwaga studenci programu Erasmus! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym «przewodnik turystyczny po Kordobie». Znajdziesz w nim wszystkie przydatne informacje, których potrzebuje każdy Erasmus, aby cieszyć się i jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie. Trzeba wiedzieć, że Kordoba to bardzo stare miasto i aby w pełni wykorzystać jego walory, lepiej mieć wcześniej pewną wiedzę, choć oczywiście i tu czeka na nas wiele niespodzianek.

Jest tu wiele imponujących zabytków do zwiedzania, takich jak meczet-katedra w Kordobie, ale także bardzo dobra gastronomia. A jeśli lubisz chodzić po okolicy, góry są idealne na wędrówkę!

Pobierz przewodnik dla studentów z Interasmundo.

LINK

Jeśli nadal chcecie wiedzieć więcej, proponujemy Wam bardzo przydatny i wyczerpujący przewodnik po Kordobie. Znajdziecie w nim dane historyczne, opisy zabytków wraz z godzinami otwarcia zarówno w centrum Kordoby jak i na prowincji, wszystkich dostępnych tras i rozkład wydarzeń kulturowych. Czy można chcieć więcej? Mamy nadzieję, że z tego skorzystacie!

Pobierz dokument przewodnika turystycznego tutaj.

LINK

I pamiętajcie, że posiadanie pod ręką przewodnik turystyczny po Kordobie pomoże Wam odkryć wszystkie magiczne zakątki naszego wspaniałego miasta, choć ważne jest również poznanie wielu innych studentów, aby móc wspólnie odnaleźć te wszystkie miejsca. Jeśli szukasz pokoju w Cordobie dla swojego Erasmusa, odwiedź «Interasmundo«, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć idealne miejsce. Możesz również otrzymać mapę Kordoby klikając tutaj.