Home    Pobierz tutaj mapę Kordoby dla studentów

Pobierz tutaj mapę Kordoby dla studentów

Ten link może być bardzo przydatny dla wszystkich studentów Erasmusa, zwłaszcza w pierwszych dniach. Wystarczy kliknąć tutaj i otworzy się mapę Kordoby dla studentów, gotowe do druku! Ułatwi Ci to życie podczas spaceru po jego ulicach.

Cordoba ma wiele do zaoferowania dla studentów. Dziedzictwo pełne historii i piękno o nieobliczalnej wartości sprawiają, że Kordoba jest jednym z najpiękniejszych miast Hiszpanii. Ponieważ nie jest ani za duży, ani za mały, jest idealnym miejscem dla studentów Erasmusa. Praktycznie do wszystkich ciekawych miejsc można dojść pieszo, bez konieczności korzystania ze środków transportu.

Jeśli zamierzasz odwiedzić jego zabytki, nie zapomnij pójść i zobaczyć jego Meczetu-Katedry, jedynego na świecie o takich cechach, a także Alcázar de los Reyes Cristianos, twierdzy zbudowanej na brzegu Gwadalkiwiru. Posiada spektakularne ogrody ze stawami i szeroką gamą drzew, roślin i krzewów. I nie zapomnij przejść przez Most Rzymski i zobaczyć panoramę meczetu z drugiej strony rzeki. Aby dowiedzieć się o godzinach otwarcia jego zabytków i muzeów kliknij tutaj.

Po pobraniu mapę Kordoby dla studentów, możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. W ciągu zaledwie kilku dni poznasz najważniejsze miejsca w mieście. A jeśli potrzebujesz pokoju dla swojego Erasmusa w Kordobie, odwiedź INTERASMUNDO, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć zakwaterowanie. Z przyjemnością pomożemy! Cordoba to wyjątkowe miejsce, jesteśmy pewni, że pokochasz je od pierwszego dnia…