Home    Sprawdź tutaj mapę Kampusu Rabanales

Sprawdź tutaj mapę Kampusu Rabanales

Rabanales jest największym kampusem dla studentów Uniwersytetu w Cordobie. Znajduje się na obrzeżach miasta, około 7 km od centrum, i oferuje dużą liczbę kierunków uniwersyteckich, głównie skupionych na naukach ścisłych. Ponieważ jest to bardzo duży teren, najlepiej mieć pod ręką mapę Kampusu Rabanales. Ogólnie wszystko co związane z Naukami Rolniczymi, Naukami Biologicznymi, Fizyką i Chemią, Informatyką, Inżynierią i Technologią oraz wiele innych. Nie dziwi zatem fakt, że Kampus przyjmuje co roku dużą liczbę studentów.

Wielu studentów Erasmusa przyjeżdża na studia do Rabanales Campus. Najlepiej dojechać tam pociągiem z dworca RENFE. Jeśli kupisz karnet miesięczny lub semestralny, przejazdy są znacznie tańsze. Można też skorzystać z autobusu: linii E lub linii RB. Linia E odjeżdża codziennie z Plaza de Colón, o różnych godzinach. Linia RB odjeżdża tylko raz dziennie z Plaza de Colón, o 20:15. Jako wskazówka, najlepiej jest pobrać aplikację mobilną MOOVIT, gdzie można skonsultować wszystkie linie autobusowe dostępne w dowolnym momencie w zależności od miejsca docelowego.

Pamiętaj, że RENFE ma na swojej karcie zniżki dla studentów na podróżowanie pociągiem, co będzie Ci potrzebne, aby udać się do Kampusu Rabanales.

kampus rabanales Erasmus Cordoba

Trzeba kliknąć tutaj!-> Kampusu Rabanales

Jeśli przyjeżdżasz jako student Erasmus do Kordoby i potrzebujesz znaleźć pokój, nie szukaj dalej. Wpisz INTERASMUNDO, a my pomożemy Ci znaleźć pokój do wynajęcia. Chętnie pomożemy!