Home    Plan i rozkład autobusów w Kordobie

Plan i rozkład autobusów w Kordobie

Jak już pewnie zauważyliście, Cordoba nie jest bardzo dużym miastem, ale jest wiele sytuacji, w których będziecie musieli skorzystać z transportu publicznego podczas Waszego pobytu na Erasmusie. Autobusy w Cordobie są preferowanym środkiem transportu dla większości mieszkańców, a także są tańsze. Koszt biletu na autobus to 1,30 euro (za jeden przejazd), ale jeśli zamierzacie korzystać z niego regularnie, polecamy zakup biletu «bonobús». Przekonanie, że na każdą okazję znajdzie się autobus, jest słuszne, bo mamy w sumie 15 linii autobusowych i busów. Aby ułatwić Ci życie, poniżej przedstawiamy trasy i rozkłady jazdy autobusów w Kordobie. 

PLAN I ROZKŁAD AUTOBUSÓW

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, możesz zalogować się na stronę internetową AUCORSA.

Jako konkretny fakt, prawdą jest, że istnieje okołomiejska linia autobusowa, która jeździ do Kampusu Rabanales (jest wielu studentów, którzy jeżdżą tam codziennie). Jednak ze względu na niedobór codziennych autobusów i długość podróży, zalecamy, aby dostać się do Kampusu pociągiem, ponieważ jest to znacznie szybsze. Dodatkowo, dzięki karnetowi na pociąg, otrzymasz jeszcze tańsze przejazdy. Co do wszystkiego innego, to prawda, że autobusów w Kordobie są znacznie lepszy do poruszania się po mieście.

Polecamy również, jeśli jesteś studentem Erasmusa w Kordobie, nie wahaj się zajrzeć do przewodnika turystycznego po naszym mieście. I pamiętaj, że jeśli nadal potrzebujesz pokoju w Kordobie, Interasmundo chętnie Ci pomoże. Mamy ponad 140 pokoi wszystkich typów i różnych obszarów, w pobliżu głównych uniwersytetów.