Home    Godziny otwarcia muzeów i zabytków w Kordobie

Godziny otwarcia muzeów i zabytków w Kordobie

Uwaga Erasmusi! Kolejno oferujemy Wam link z godzinami otwarcia i cennikiem muzeów i zabytków w Kordobie. Przygotowany przez Konsorcjum Turystyki w Kordobie i dostępny w czterech językach: hiszpańskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Poza tym możecie Tu zobaczyć wszystkie zniżki, które Wam przysługują, jako że jesteście studentami. Już nie macie wymówki aby wyjść, ale tym razem na wizytę kulturową. ☺

GODZINY OTWARCIA MUZEÓW I ZABYTKÓW W KORDOBIE

Cordoba charakteryzuje się szeroką gamą zabytków, które sprawią, że będziesz zadowolony z pobytu w tym mieście. Jeśli jesteś turystą i masz tylko jeden dzień, polecamy skupić się na zwiedzaniu Meczetu-Katedry, Alcazaru Monarchów Chrześcijańskich i Mostu Rzymskiego. Jeśli przyjeżdżasz jako student Erasmusa i zamierzasz zostać w Kordobie na semestr lub cały rok akademicki, możesz skorzystać z okazji, aby zwiedzić i poznać wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Mamy muzea, emblematyczne place, malownicze uliczki, domy na dziedzińcu, teatry, sale wystawowe, kościoły i nieskończoną ilość miejsc i aktywności, które z przyjemnością odkryjesz podczas pobytu w Kordobie. Nie przegapcie tego!

I nie zapomnij odwiedzić 7 istotnych zabytków Kordoby podczas swojego Erasmusa.

I przypominamy, że jeśli nadal nie masz pokoju dla swojego Erasmusa w Cordobie, możesz odwiedzić Interasmundo, aby znaleźć najlepszą opcję. Mamy różne rodzaje pokoi: jednoosobowe, dwuosobowe i wspólne, więc na pewno znajdziesz ten, który najbardziej Ci się podoba!