Home    Rozkład jazdy pociągów z Kordoby do Rabanales

Rozkład jazdy pociągów z Kordoby do Rabanales

Pociągów z Kordoby do Rabanales to najszybsza i najwygodniejsza opcja dla tych studentów Erasmusa, którzy tam studiują i mieszkają w okolicy Ciudad Jardin lub w okolicach dworca. Pociągi są co 25 minut od 7:15 rano do 21:30 w nocy, a dojazd zajmuje około 10 minut. Ustalone opłaty za kurs są następujące (ceny mogą ulec zmianie):

  • W jedną stronę: 1,95€
  • W obie strony: 3,00€
  • Bilet na 10 przejazdów: 12,70€
  • Bilet miesięcznyl: 30,30€
  • Bilet sześciomiesięczny: 121,45€

Rozkład pociągów do Rabanales

Przypominamy również, że jeśli nadal potrzebujesz znaleźć wynajęty pokój na swojego Erasmusa w Cordobie, Interasmundo może Ci pomóc. Mamy zarówno pojedyncze, jak i podwójne pokoje w różnych obszarach Cordoby: Ciudad Jardín, Centro i Doctor Barraquer. Ceny są bardzo zróżnicowane, w zależności od budżetu, są mieszkania z klimatyzacją i ogrzewaniem.

Z drugiej strony, jeśli podróżujesz z kraju docelowego na lotnisko w Maladze, w tym linku pokazujemy jak dojechać do Cordoby. Można też zaopatrzyć się w kartę RENFE, aby taniej podróżować pociągiem, zwłaszcza jeśli trzeba jechać pociągów z Kordoby do Rabanales.

Możecie też przeczytać nasz ciekawy artykuł o «Feria de Córdoba«, najbardziej oczekiwanym wydarzeniu miesiąca maja. Dużo imprez, jedzenia i picia, a przede wszystkim dużo ludzi. Jesteśmy pewni, że pokochasz go, gdy tylko doświadczysz go osobiście.