Home    Jak dotrzeć na swego Erasmusa do Kordoby z lotniska w Maladze

Jak dotrzeć na swego Erasmusa do Kordoby z lotniska w Maladze

Jako, że zbliża się Wasz wyjazd na Erasmusa, przedstawiamy Wam tutaj wszystkie informacje, których potrzebujecie aby dotrzeć do Kordoby, jak tylko wylądujecie w Maladze. Sądzimy, że ten post może być Wam bardzo przydatny, gdyż przedstawiamy Wam tu wszystkie rozkłady i ceny transportów, którymi możecie się posłużyć aby dotrzeć do różnych stacji i wreszcie przybyć do Kordoby.

Do Kordoby z lotniska w Maladze

STACJĘ KOLEJOWĄ MARÍA AMBRANO I STACJĘ AUTOBUSOWĄ

Aby dotrzeć z lotniska do obu stacji możesz posłużyć się linią A Aeropuerto- Paseo del Parque przewoźnika autobusowego EMT, który łączy lotnisko ze stacją kolejową María Zambrano. Autobus odjeżdża co 30 minut. Stacja autobusowa znajduje się tuż obok stacji kolejowej. Nazwa przystanku na którym powinieneś wysiąść to Av. Explanada de la Estación- Estacion FFCC. Możesz zobaczyć wszystkie informacje tutaj.

Jak tylko znajdziesz się na stacji, możesz posłużyć się hiszpańską superszybką koleją AVE bądź złapać pociąg do Kordoby i jak najszybciej rozpocząć swoje Erasmusowe doświadczenie. Sprawdź rozkłady jazdy i ceny pociągów Malaga-Kordoba tutaj.

Jeśli preferujesz autobus, odwiedź rozkłady jazdy autobusów Malaga- Kordoba.

Jeśli przylatujesz z innego lotniska niż w Maladze także możesz sprawdzić: Jak dojechać do Kordoby na Erasmusa z lotniska w Sewilli i Jak dojechać do Kordoby na Erasmusa z lotniska w Madrycie aby odnaleźć najlepszą opcję dotarcia do Kordoby i rozpocząć Twego Erasmusa z dobrym startem. 

Przeczytaj artykuł Cómo llegar a Cordoba po hiszpańsku.

Przeczytaj artykuł Wie man nach Cordoba kommt po niemiecku.