Home    Jak dotrzeć na swego Erasmusa do Kordoby z lotniska w Sewilli

Jak dotrzeć na swego Erasmusa do Kordoby z lotniska w Sewilli

Jako, że zbliża się Wasz wyjazd na Erasmusa, przedstawiamy Wam tutaj wszystkie informacje, których potrzebujecie aby dotrzeć do Kordoby, jak tylko wylądujecie w Sewilli. Sądzimy, że ten post może być Wam bardzo przydatny, gdyż przedstawiamy Wam tu wszystkie rozkłady i ceny transportów, którymi możecie się posłużyć aby dotrzeć do różnych stacji i wreszcie przybyć do Kordoby.

Do Kordoby z lotniska w Sewilli

STACJĘ KOLEJOWĄ SANTA JUSTA:

Aby dotrzeć do stacji kolejowej w Sewilli powinieneś wsiąść do specjalnego autobusu na lotnisku, linii EA. Koszt biletu to 4 euro. Masz taką możliwość we wszystkie dni w roku, a autobusy kursują co 30 minut. Po więcej informacji kliknij tutaj. Autobus zatrzymuje się tuż przy Santa Justa (stacji kolejowej) i obok Plaza de Armas (stacji autobusowej).

Jak tylko dotrzesz do Santa Justa, możesz kupić bilet na pociąg do Kordoby i rozpocząć jak najszybciej Twoje Erasmusowe doświadczenie. Sprawdź tutaj ceny i rozkłady jazdy.

STACJI AUTOBUSOWEJ PLAZA DE ARMAS:

Autobusy które kursują z Sewilli do Kordoby odjeżdżają ze stacji Plaza de Armas. Aby dojechać do tej stacji możesz posłużyć się autobusem linii EA, który kosztuje 4 euro i bezpośrednio Cię tam zawiezie. Po więcej informacji kliknij tutaj. Sprawdź tu rozkłady jazdy i ceny autobusów Sewilla- Kordoba.

Jeśli przylatujesz z innego lotniska niż w Sewilli także możesz sprawdzić: Jak dojechać do Kordoby na Erasmusa z lotniska  w Maladze i Jak dojechać do Kordoby na Erasmusa z lotniska w Madrycie aby odnaleźć najlepszą opcję dotarcia do Kordoby i rozpocząć Twego Erasmusa z dobrym startem. 

Przeczytaj artykuł Como llegar a Cordoba po hiszpańsku.

Przeczytaj artykuł Wie man nach Cordoba kommt  po niemiecku.