Home    Rozkład jazdy autobusów z Kordoby do Rabanales

Rozkład jazdy autobusów z Kordoby do Rabanales

Dla wszystkich tych studentów Erasmusa, którzy studiują w Rabanales i chcą wybrać transport autobusowy, tutaj masz informacje o rozkładach jazdy autobusów z Kordoby do Rabanales. Cena biletu to 1,30€, ale jeśli dostaniesz studencki bilet autobusowy będzie on znacznie tańszy. Wszystkie informacje na temat bonobús można znaleźć tutaj.

Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że istnieją dwie różne linieautobusów z Kordoby do Rabanales, prowadzone przez firmę Aucorsa: linia E oraz Special Service do Rabanales (RB):

Linia E: Ponieważ jest to linia peryferyjna, ma specjalne rozkłady jazdy. Tutaj oferujemy Państwu dokument, w którym wyszczególnione są te rozkłady jazdy oraz trasa autobusu do Rabanales. Zaczyna się na Plaza de Colón, więc jeśli mieszkasz w tej okolicy, bardzo wygodnie jest wziąć tę linię, aby udać się na uniwersytet.

Serwis specjalny do Rabanales (linia RB): rozkłady jazdy i trasę można sprawdzić tutaj. Również z początkowym przystankiem na Plaza de Colón.

A jeśli wolisz jechać pociągiem zamiast autobusem, zajrzyj do naszego postu Rozkład jazdy i ceny pociągów do Rabanales.

Przypominamy, że w INTERASMUNDO możesz znaleźć swój pokój do wynajęcia na Twojego Erasmusa w Kordobie: mamy pokoje jedno-, dwu- i dwuosobowe, ze wspólną lub prywatną łazienką, itp. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami!