Home    Bonobus dla studentów Erasmusa w Kordobie

Bonobus dla studentów Erasmusa w Kordobie

Hej Erasmus! Jeśli musisz częściej korzystać z autobusu, aby poruszać się po Kordobie, najlepszym sposobem na zaoszczędzenie trochę pieniędzy jest zakup «bono-bus», lub bonobus dla studentów Erasmusa w Kordobie. Jest to karta kredytowa, która uprawnia do podróżowania autobusem oszczędzając trochę pieniędzy na każdej podróży. Kartę można doładować pieniędzmi kiedy tylko się chce kwotą minimum 5 euro. 

Istnieją różne rodzaje bonobusu. Z jednej strony, mamy normalny (każda podróż kosztuje 0,72 euro) i z drugiej strony studencki (0,58 euro za przejazd). Jeśli kupicie studencki, który jest bardziej wskazany jeśli jesteście Erasmusami, nie zapomnijcie zawsze pokazać swojej legitymacji studenckiej Uniwersytetu w Kordobie kierowcy!

bonobus cordoba

Sprawdź następujący dokument, gdzie wyjaśnione są warunki korzystania z bonobusu. Oprócz tego, istnieją bonobusy dla wielodzietnych rodzin i do usług specjalnych, które funkcjonują podczas Ferii w Kordobie. Bonobus pozwala na darmowe przesiadki pomiędzy różnymi liniami w przeciągu 1 godziny. Prawdę mówiąc dla Erasmusów jest bardziej ekonomicznie płacić za bilet w gotówce. Warto!

Gdzie go kupić? Zwykle sprzedawany jest w sklepach tytoniowych, w niektórych sklepach papiernicznych i kioskach ruchu. Pod tym linkiem masz listę punktów, które sprzedają bilety bonobus.Miłej podróży!

cordoba erasmus

W tym artykule możesz sprawdzić wszystkie rozkłady jazdy różnych linii autobusowych w Kordobie. I odwiedź nas w INTERASMUNDO, aby wynająć swój pokój w Cordobie, niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na semestr, czy na cały rok.