Home    Przydatne linki na Twojego Erasmusa w Kordobie

Przydatne linki na Twojego Erasmusa w Kordobie

W całym artykule przedstawimy Ci serię linków, które będą przydatne, jeśli jesteś student Erasmusa w Kordobie. Tematy związane z kulturą, czasem wolnym, transportem i inne. Przypominamy również, że w INTERASMUNDO można znaleźć pokój do wynajęcia na pobyt w Kordobie, jeśli jeszcze nie przyjechaliście. Posiadamy pokoje jedno-, dwu- lub dwuosobowe, ze wspólną lub prywatną łazienką. Mieszkanie z 3, 4 i 5 pokojami, dzielone z innymi student Erasmusa w Kordobie, takimi jak Ty.

Polecamy zajrzeć do naszego artykułu o przydatnych numerach telefonów, aby upewnić się, że nie przeoczysz żadnego szczegółu.

Właśnie przyjechałeś do Cordoby i nie wiesz gdzie jesteś? Nie wiesz jak trafić na swoją uczelnię? Jeśli nie, to możesz też przeczytać nasz ciekawy artykuł o tych wszystkich ciekawych miejscach. Na początku może być trochę skomplikowane dla studentów, aby znaleźć drogę po mieście, chociaż Kordoba nie jest dużym miastem. Przez kilka dni będziesz wiedział jak poruszać się po Kordobie, jakby to było Twoje własne miasto.

CZAS WOLNY I KULTURA

PROGRAMY KULTURALNE:

  1. TELEAGENDA
  2. PRZEWODNIK GO
  3. KONCERTY

TRANSPORT

INNE INTERESUJĄCE LINKI