Home    Jaką sieć komórkową wybrać na mój Erasmusowy rok w Kordobie?

Jedną z głównych komplikacji podczas rozpoczęcia Waszego doświadczenia na Erasmusie w Kordobie jest znalezienie sieci komórkowej, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom (jesteście atakowani myślą ile wiadomości na Whatsappie Wam przyjdzie jeśli nie jesteście podłączeni do WiFi). No cóż, kończą się zmartwienia, ponieważ na Interasmundo Kordoba napisaliśmy tego posta aby porównać taryfy, które mogą być dla nas najlepsze.

Pierwszą rzeczą, która musi być Wam jasna jest to, czego szukacie w taryfie, chociaż możemy sobie wyobrazić, że chcecie coś taniego, dzięki czemu moglibyście przesyłać zdjęcia na Instagrama, Facebooka, itp., kontaktować się z Waszymi kolegami z Erasmusa i wysłać od czasu do czasu wiadomość do domu, prawda? Wszystkie sieci, które Wam oferujemy są zwolnione z ciągłości, to znaczy, że nie będziecie mieli żadnych jakichkolwiek zobowiązań, jeśli będziecie zmęczeni telefonem i zadecydujecie, że podczas Waszego Erasmusa w Kordobie wolicie być odłączeni od świata lub po prostu przybliża się Wasza data zakończenia pobytu wystarczy zrezygnować z telefonu i nie będziecie mieli żadnej kary.

Erasmus w Kordobie

SIMYO

Ta firma daje możliwość ustalenia taryfy na miarę, w której możecie wybrać ilu minut chcecie rozmawiać lub ile megabajtów potrzebujecie. Jeśli raz przekroczycie zawarte minuty i megabajty, pobierane jest 6 centów za minutę plus wprowadzone jest 18.15 centów za każde połączenie i 3.63 centów za każde MB, które zużyjecie.

Ta firma jest szczera i jeśli nie podoba Ci się bycie zależnym od nie przekroczenia tego co zostało ustalone możesz wybrać płacenie tylko za to, co zużyjesz, przez co pobiorą Ci dokładnie za to, co zużywasz, będąc w taryfie standardowej (połączenia: 6 cent./min + 18.15 centów za nawiązanie połączenia; Internet: 3.63 centów za zużyte MB)

Obie możliwości oferują Wam umowę i kartę prepaid. Ta ostatnia jest zwykle najwygodniejsza dla Erasmusów, na którą będziecie musieli wpłacić pieniądze (możecie to zrobić za pośrednictwem wielu automatycznych bankomatów i w prawie wszystkich monopolach i kioskach) jak tylko zużyjecie to, co jest uzgodnione w umowie.

HAPPY MOVIL

Dedykowany dla wszystkich tych, którzy czują się szczególnie nostalgicznie podczas swego roku na Erasmusie w Kordobie. Taryfy Smartplan 24h lub Habla mini 9 zaspokoją potrzebę bycia w stałym kontakcie z domem w przystępnej cenie.

Z tą firmą będziecie mogli rozmawiać i surfować w Internecie za dość niskie ceny, zawierając umowę tylko na dane (do surfowania) lub jedynie po to aby rozmawiać. Aby otrzymać Waszą kartę musicie jedynie wejść na ich stronę internetową i przejść do sklepu. Aby doładować telefon będziecie mogli to zrobić za pośrednictwem warunków, które założyli. Możecie je zobaczyć klikając tutaj.

LEBARA

Mieszkanie studenckie Kordoba

Z Lebara Twoja karta posiada wszystko, co chcesz w niej umieścić. Dzięki jej bonusom będziesz mógł rozmawiać i surfować po Internecie co miesiąc  zgodnie z Twoimi potrzebami, jeśli w miesiącu nie możesz zapłacić dodatkowo za 5GB do surfowania, albo wierzysz, że możesz przeżyć z mniejszą ilością danych. Po prostu musisz doładować inny bonus, bardzo łatwo, ponieważ ta firma funkcjonuje bez zobowiązania utrzymania ciągłości taryfy. ☺

Tak samo jak Happy Movil, Lebara myśli o tych, którzy tak jak Wy zaczynają swojego Erasmusa w Kordobie i spędzą trochę czasu z dala od domu. Dzięki ofercie Bony Wszystko-w-jednym możecie kontaktować się z rodziną i surfować po Internecie.

TUENTI MÓVIL

Może to być jedna z ulubionych firm studentów i hiszpańskich nastolatków, ponieważ ich oferty są dość dobre. Faworytem wśród użytkowników jest 1GB i połączenia za 0 cent./min. za jedynie 6 €, nie jest to takie złe, prawda? Jeśli potrzebujecie wykorzystać więcej, macie większą taryfę za 14 euro, z dostępnymi 4 GB, oczywiście bez konieczności utrzymania ciągłości i pobierania tylko za nawiązanie połączenia. Te taryfy mają coś, co pokochacie: „Nieograniczone połączenia zarówno międzynarodowe jak i krajowe!! Aby z nich skorzystać musicie użyć aplikacji Tuenti i zadzwonić przez nią bez konieczności aby odbiorca posiadał tę samą aplikację.

YOIGO

Za 10€ miesięcznie będziecie mieli 1GB z wysoką prędkością do 4G, dodatkowo dostaniecie 20 minut darmowych połączeń na krajowe telefony komórkowe aby skontaktować się z Waszymi kolegami z wydziału aby zapytać, co było na zajęciach lub powiadomić kolegów z Erasmusa o imprezie- będzie to dla Was bardzo pasować 😛 Jedną z rzeczy, które podobają nam się najbardziej w tej firmie jest to, że kiedy wyczerpią się Wasze dane, nie pobierają więcej za zużyte MB, tylko obniżą Ci prędkość do maksymalnie 64 kbps, co nie działa na surfowanie po Internecie, ale tak samo daje Ci do zrozumienia i co najważniejsze nie zużywa Twego salda bez Twej nieuwagi. Jeśli klikniesz na ten link będziesz mógł przeczytać ogólne warunki.

Jesteśmy przekonani, że każda z tych taryf komórkowych będzie dla Was dobra do komunikowania się z Waszymi kolegami i jednocześnie nie zaniedbacie całkowicie rodziny, jako że już wiemy, że doświadczeniem na Erasmusie się żyje tylko raz, ale z pewnością Wasi rodzice będą chcieli usłyszeć wiadomości od swoich dzieci jeśli odległość nie ma żadnego znaczenia.

Nie zapomnij sprawdzić naszych postów Aplikacje, które ułatwią Ci życie na Erasmusie w Kordobie i 5 aplikacji do organizowania Twoich Erasmusowych wycieczek, aby wykorzystać Wasz okres jak najlepiej 😉

Pokój do wynajęcia