Home    Jaką sieć komórkową wybrać na mój Erasmusowy rok w Kordobie?

Jaką sieć komórkową wybrać na mój Erasmusowy rok w Kordobie?

Jaką sieć komórkową wybrać na mój Erasmusowy rok w Kordobie?Jedną z głównych komplikacji podczas rozpoczęcia Waszego doświadczenia na Erasmusie w Kordobie jest znalezienie sieci komórkowej, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom (jesteście atakowani myślą ile wiadomości na Whatsappie Wam przyjdzie jeśli nie jesteście podłączeni do WiFi). No cóż, kończą się zmartwienia, ponieważ na Interasmundo Kordoba napisaliśmy tego posta aby porównać taryfy, które mogą być dla nas najlepsze.

Prawdopodobnie chcesz przesłać zdjęcia na Instagram, Facebook, utrzymywać kontakt z kolegami z klasy i wysłać wiadomość lub dwie z powrotem do domu. Wszystkie oferowane przez nas sieci są wolne od ciągłości, więc nie masz żadnych zobowiązań. Jeśli kiedykolwiek Ci się to znudzi, po prostu rozwiąż umowę. W rzeczywistości jest to idealne rozwiązanie, gdy kończysz swój pobyt w Cordobie.

Erasmus w Kordobie

SIMYO

LINK

Ta firma daje możliwość ustalenia taryfy na miarę, w której możecie wybrać ilu minut chcecie rozmawiać lub ile megabajtów potrzebujecie. Jeśli wydasz minuty i MB, zostaniesz obciążony opłatą 6 centów za minutę plus 18,15 centów za każde połączenie i 3,63 centów za każdy zużyty MB.

Ta firma jest uczciwa, a jeśli nie lubisz być na tropie overages, możesz wybrać opcję płacenia tylko za to, co wykorzystujesz. Będziesz rozliczany za to, co zużyjesz, będąc w standardowej taryfie (połączenia: 6 ctms/min + 18,15 centów za połączenie; Internet: 3,63 ctms za zużyty MB).

Obie możliwości oferują Wam umowę i kartę prepaid. Ta ostatnia jest zwykle najwygodniejsza dla Erasmusów, na którą będziecie musieli wpłacić pieniądze (możecie to zrobić za pośrednictwem wielu automatycznych bankomatów i w prawie wszystkich monopolach i kioskach) jak tylko zużyjecie to, co jest uzgodnione w umowie.

MÁSMÓVIL

LINK

Stawki firmy MásMóvil mają bardzo przystępne ceny, a co najważniejsze, żadna z ich stawek nie jest stała, co jest idealne na okres pobytu w Kordobie. Na przykład w „stawkach mobilnych” mamy 5 GB miesięcznie za 6,90 euro i rozmowy bez limitu, aż do kolejnej, która obejmuje 35 GB miesięcznie za 13,90 euro i rozmowy bez limitu. Możesz przeczytać więcej tutaj.

Z drugiej strony stawki przedpłacone (musisz je doładowywać co miesiąc) zawierają mniej GB w bardzo dobrych cenach. Na przykład 8 GB/miesiąc za 15,00 EUR. Możesz przeczytać więcej tutaj. Rejestracja jest bardzo łatwa; wystarczy podać swój numer telefonu, aby mogli się z Tobą skontaktować, lub zadzwonić do nich bezpośrednio.

LEBARA

LINK

Mieszkanie studenckie Kordoba

Z Lebara Twoja karta posiada wszystko, co chcesz w niej umieścić. Dzięki jej bonusom będziesz mógł rozmawiać i surfować po Internecie co miesiąc  zgodnie z Twoimi potrzebami, jeśli w miesiącu nie możesz zapłacić dodatkowo za 5GB do surfowania, albo wierzysz, że możesz przeżyć z mniejszą ilością danych. Po prostu musisz doładować inny bonus, bardzo łatwo, ponieważ ta firma funkcjonuje bez zobowiązania utrzymania ciągłości taryfy. ☺

Tak samo jak Happy Movil, Lebara myśli o tych, którzy tak jak Wy zaczynają swojego Erasmusa w Kordobie i spędzą trochę czasu z dala od domu. Dzięki ofercie Bony Wszystko-w-jednym możecie kontaktować się z rodziną i surfować po Internecie.

YOIGO

LINK

Za 10€ miesięcznie będziecie mieli 1GB z wysoką prędkością do 4G, dodatkowo dostaniecie 20 minut darmowych połączeń na krajowe telefony komórkowe aby skontaktować się z Waszymi kolegami z wydziału aby zapytać, co było na zajęciach lub powiadomić kolegów z Erasmusa o imprezie- będzie to dla Was bardzo pasować 😛 Jedną z rzeczy, które podobają nam się najbardziej w tej firmie jest to, że kiedy wyczerpią się Wasze dane, nie pobierają więcej za zużyte MB, tylko obniżą Ci prędkość do maksymalnie 64 kbps, co nie działa na surfowanie po Internecie, ale tak samo daje Ci do zrozumienia i co najważniejsze nie zużywa Twego salda bez Twej nieuwagi. Jeśli klikniesz na ten link będziesz mógł przeczytać ogólne warunki.

Jesteśmy przekonani, że każda z tych taryf komórkowych będzie dla Was dobra do komunikowania się z Waszymi kolegami i jednocześnie nie zaniedbacie całkowicie rodziny, jako że już wiemy, że doświadczeniem na Erasmusie się żyje tylko raz, ale z pewnością Wasi rodzice będą chcieli usłyszeć wiadomości od swoich dzieci jeśli odległość nie ma żadnego znaczenia.

Nie zapomnij sprawdzić naszych postów Aplikacje, które ułatwią Ci życie na Erasmusie w Kordobie i 5 aplikacji do organizowania Twoich Erasmusowych wycieczek, aby wykorzystać Wasz okres jak najlepiej 😉

Pokój do wynajęcia

Możesz też przeczytać nasz artykuł o przewodniku studenta w Cordobie, będzie dla Ciebie bardzo przydatny.