Home    Bonobus: niezbędny na Twojego Erasmusa w Kordobie

Hej Erasmusi! Jeśli musicie korzystać z autobusu nieco częściej aby przemieszczać się po Kordobie, najlepszą formą zaoszczędzenia trochę pieniędzy jest nabycie „bono-busu”- rodzaju karty kredytowej, która upoważnia Was do przemieszczania się autobusem oszczędzając trochę pieniędzy na każdej trasie. Kartę możecie doładować pieniędzmi kiedy chcecie minimalną kwotą 5 euro. 

Istnieją różne rodzaje bonobusu. Z jednej strony, mamy normalny (każda podróż kosztuje 0,72 euro) i z drugiej strony studencki (0,58 euro za przejazd). Jeśli kupicie studencki, który jest bardziej wskazany jeśli jesteście Erasmusami, nie zapomnijcie zawsze pokazać swojej legitymacji studenckiej Uniwersytetu w Kordobie kierowcy!

bonobus cordoba

Sprawdź następujący dokument, gdzie wyjaśnione są warunki korzystania z bonobusu. Oprócz tego, istnieją bonobusy dla wielodzietnych rodzin i do usług specjalnych, które funkcjonują podczas Ferii w Kordobie. Bonobus pozwala na darmowe przesiadki pomiędzy różnymi liniami w przeciągu 1 godziny. Prawdę mówiąc dla Erasmusów jest bardziej ekonomicznie płacić za bilet w gotówce. Warto!

Gdzie go kupić? Zwykle sprzedawany jest w sklepach tytoniowych, w niektórych sklepach papiernicznych i kioskach ruchu. Pod tym linkiem masz listę punktów, które sprzedają bilety bonobus.Miłej podróży!

cordoba erasmus